• Podporme triedu pre autistické deti v našej MŠ

10. 7. 2024

Vážení rodičia, milí priatelia školy, prosíme vás o podporu nášho projektu "Pomôžme škôlke pre autistické deti". Peniaze budú použité  na nákup molitanovej zostavy pre autistické deti  v Základnej škole s materskou školou, Bernolákova 1, Šaľa

Práve tento projekt bol v rámci projektu spoločnosti TESCO "Vy rozhodujete, my pomáhame" vybraný do trojice projektov za ktoré môžu zákazníci hlasovať priamo v predajni TESCO.

Každý zákazník, ktorý od 15. júla do 11. augusta 2024, nakúpi v obchode Tesco, dostane po zaplatení hlasovací žetón a ten následne hodí do hlasovacieho boxu k projektu, ktorý chce podporiť. Po vyhodnotení výsledkov hlasovania Tesco finančne podporí jednotlivé projekty podľa umiestnenia v hlasovaní - 1. miesto - 1 300 €; 2. miesto 600 € a 3. miesto 300 €.