•     Základná škola s materskou školou, Bernolákova 1, Šaľa

Tel.č.:031/7702186, 0911765800 e-mail:skola@zsmsbesa.sk

PREVÁDZKOVÝ  PORIADOK  MULTIFUNKČNÉHO  IHRISKA

Prevádzkovateľom multifunkčného ihriska s umelým povrchom je

Základná škola s materskou školou, Bernolákova l, Šaľa

Na plochu ihriska je zakázané vstupovať v čase , ktorý nie je vymedzený v prevádzkovom poriadku (prístupný na webovom sídle, resp. sekretariáte školy)!

Užívatelia – deti, žiaci, zamestnanci, jednotlivci, skupiny a ostatná verejnosť sú povinní správať sa tak, aby ich konanie neviedlo k poškodzovaniu povrchu športoviska,

tiež k znečisťovaniu priestorov a aby svojim správaním nevyrušovali, resp.neohrozovali seba, ako aj ostatních prítomných.

Deti a žiaci počas vykonávania výchovno-vzdelávacích a voľnočasových aktivít vstupujú do priestoru športoviska len v sprievode dozorkonajúcej osoby – pedagogickí zamestnanci.

V prípade neoprávneného vstupu cudzích osôb do priestoru športoviska mimo času vymedzenom týmto prevádzkovým poriadkom sú plne zodpovedné za škody vzniknuté týmto konaním, resp.činnosťou.

Prevádzkovateľ v takomto prípade nezodpovedá za škody vzniknuté úmyselným alebo neúmyselným konaním.

V prípade zistenia identity viníka bude tento povinný vzniknuté škody v plnej miere uhradiť.

Na plochu multifunkčného ihriska s umelým povrchom je možné vstupovať výlučne určeným vchodom (dverami), len v čistej športovej obuvi – teniskách bez štupľov, hrotov a pod.

V čase, keď sú vonkajšie športoviská mimo prevádzky (viď.prevádzkové hodiny, uzamknutý vchod do areálu školy) sa bude akýkoľvek pohyb osôb v jeho priestoroch považovať za nepovolené vniknutie na cudzí pozemok a bude riešené nahlásením uvedenej skutočnosti orgánom činným v trestnom konaní.

Vchádzať do areálu ZŠ s MŠ a tým aj do priestorov vonkajších športovísk a odchádzať z nich je možné len prostredníctvom oficiálneho vstupu (brána z Bernolákovej ul.) !!!

Vonkajšie športoviská sú nepretržite monitorované kamerovým systémom, ktorý má prevádzkovateľovi – ZŠ s MŠ zabezpečiť identifikáciu osôb, ktoré spôsobili svojim konaním škodu na majetku a zariadení, resp. neoprávnene vnikli do jeho priestorov.

V prípade ohrozenia života, zdravia a bezpečnosti užívateľov športovísk a poškodenia majetku je potrebné kontaktovať nasledujúce inštitúcie:

Prevádzkovateľ-ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa

0911765800

Integrovaný záchranný systém

112

Štátna polícia

158

Záchranná služba

155

Mestská polícia

159

V Šali, 25.04.2024                                                                 Mgr. Simona Takácsová

HARMONOGRAM  PREVÁDZKY  ŠPORTOVISKA

Pre potreby prevádzkovateľa   ZŠ s MŠ Bernolákova 1, Šaľa:

Mesiac

v dňoch

v čase od  -  do:

SEPTEMBER - JÚN

PONDELOK - PIATOK

7:00 hod.  -  17:00 hod.

Pre verejnosť

– pohybové a voľnočasové aktivity nesúťažného charakteru– amatérsky šport

(NIE PRE PROFESIONÁLNE ŠPORTOVÉ KLUBY) !!!

Mesiac

v dňoch

v čase od  -  do:

CELOROČNE

PONDELOK – PIATOK

SOBOTA  -  NEDEĽA

17:00 hod.  -  21:00 hod.

7:00 hod.  -  21:00 hod.

V prípade nepriaznivého (zimného, daždivého) počasia je vonkajšie športovisko pre akúkoľvek činnosť uzavreté.

Pohyb je v tomto období kvôli bezpečnosti užívateľov a ochrane športoviska zakázaný!

V Šali, 25.04.2024                                                                     Mgr. Simona Takácsová