Štvrtkový deň patril zábave, pohybu a nezabudnuteľným zážitkom. Druhý stupeň sa vybral na očakávaný školský výlet do obľúbeného zábavného parku a farmy v krásnej prírode. Slnko nám prialo a areál hneď od rána zaplavila vlna našej energie.
Program bol naozaj pestrý a nikoho nenechal sedieť v kúte.
Obdivovali sme obyvateľov parku, zvieratká.
Na workoutových ihriskách nám dali zabrať skúsení animátori. Spoločne sme si zacvičili, zasúťažili a otestovali svoju kondičku.
Skákanie na trampolínach si žiaci užili asi zo všetkého najviac. Predviedli tu svoje saltá a poriadne sa vybláznili.
Po skvelých športových výkonoch prišla na rad zaslúžená odmena. Každý si doprial osviežujúcu dobrú zmrzlinu, chladené nápoje či iné chutné drobnosti pod zub.
Domov sme sa vrátili unavení, ale s úsmevom na tvári a plní zážitkov. Tento výlet sa vydaril na jednotku!