• Majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchovej pušky

• Dňa 18. 1. 2024 sa uskutočnili majstrovstvá okresu Šaľa v streľbe zo vzduchovej pušky.

Z našej školy sa pretekov zúčastnil Jakub Kováč, ktorý v kategórii starších žiakov/žiačok obsadil 1. miesto a postupuje na majstrovstvá kraja.

Blahoželáme!

• Nové mobilné telefónne číslo

• Oznamujeme, že pri telefonickej komunikácii so školou je možné od dnešného dňa využiť okrem čísla na pevnú linku aj nové mobilné telefónne číslo 0911765800.

Obe čísla ako aj telefónne číslo do školskej jedálne nájdete v časti "Kontakty"

• Exkurzia - Múzeum holokaustu v Seredi - 11. 12. 2023

• Dňa 11.12.2023 navštívili žiaci druhého stupňa Múzeum holokaustu v Seredi. Absolvovali sme zaujímavú prednášku a spolu so sprievodcom prešli pútavou expozíciou, ktorá nám pripomenula, že hrozba fašizmu je stále aktuálna. Po vzdelávacom programe sme sa presunuli na Vianočné trhy do Trnavy a užili si príjemnú atmosféru v historickom centre tohto krásneho mesta.

• 🎅 Mikuláš 6. 12. 2023

• V stredu ráno k nám okrem romantickej snehovej🌨️❄️ nádielky zavítal aj Mikuláš 🎅 s čertom a pomocníčkami elfkami . Či sme si to so žiakmi všetci užili, posúďte sami.

• Plodobranie 2023 - reportáž RTV Krea

• Dňa 27. 11. 2023 sa v našej škole uskutočnili aktivity, ktoré boli poslednou a veľmi dôležitou úlohou k ukončeniu projektu SADovo.

Počas tohto dňa vybraní žiaci VI.A a VIII.A triedy plnili dve úlohy:

1. Vysádzali ovocné stromy a kríky

2. Vytvorili aktivíty pre spolužiakov z 3.A a 4.A zamerané na poznávanie ovocných drevín

Reporáž televízie Krea z tejto akcie si môžete pozrieť tu: VYTVORILI SI VLASTNÝ OVOCNÝ SAD | RTV Krea

• Tvorivé dielničky pre predškolákov 7.12.2023 🎄🎅🏻⛄️⭐️

• Ďakujeme každému, kto sa zúčastnil a užil si s nami krásne predvianočné obdobie.

Predškoláci sa zoznámili s pani učiteľkami, vytvorili si krásne výrobky za pomoci paní učiteliek a škriatkov zo 4.A. ❤️ K dobrej nálade nám prispeli vianočné koledy a chutné občerstvenie. Každý predškolák si okrem svojich výrobkov zobral domov aj darčeky, ktoré vyrobili žiaci z 1.stupňa.

Tešíme sa na Vás na ďalšej spoločnej udalosti.

• 🎅Poďakovanie🎅

• Žiaci VI.A triedy s pani učiteľkou Benešovou veľmi pekne ďakujú študentom II.E triedy na SOŠ chovu koní a služieb v Šali s pani učiteľkou Mgr. Legnerovou za krásne prekvapenie na Mikuláša. Študenti si pripravili pre našich šiestakov sladké dobroty.

Veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja v zrýchlenom šachu jednotlivcov - 29. 11. 2023

• Súťaž sa uskutočnila pod záštitou Slovenského šachového zväzu a usporiadateľ - Nitrianska šachová akadémia ju realizovala v Spojenej škole v Nitre.

Naša žiačka Nina Pappová sa umiestnila v celkovom hodnotení na krásnom 14. mieste. Ninka preukázala zdatnosť a húževnatosť. Snažila sa zo všetkých síl o čo najlepšie umiestnenie.

Ďakujeme za krásnu reprezentáciu našej školy a BLAHOŽELÁME!

• Školské majstrovstvá okresu Šaľa v zrýchlenom šachu - 23. 11. 2023

• Súťaž, ktorej sme sa zúčastnili sa konala v Žihárci. Zastrešoval ju šachový klub Žihárec a obec Žihárec. Dosiahli sme výborné výsledky.

Nina Pappová z 8.A nás milo prekvapila vynikajúcim 2. miestom a zároveň postúpila na Školské majstrovstvá Nitrianskeho kraja v zrýchlenom šachu jednotlivcov.

Tereza Obolová zo 7.A sa umiestnila na krásnom 4. mieste.

Matthev Joshua Uher zo 7.A sa umiestnil na 13.mieste.

Michael Angel Bános tiež zo 7.A sa umiestnil na 17. mieste.

Pavol Šišák zo 4.A skončil na 28. mieste.

Sme hrdí na našich vynikajúcich šachistov a BLAHOŽELÁME!

• KRABIČKY PLNÉ LÁSKY

• Tento rok sa naša škola prvýkrát zapojila do vianočnej výzvy KOĽKO LÁSKY. Ďakujeme touto cestou všetkým deťom a rodičom, ktorí sa do výzvy zapojili a veríme, že spríjemníme Vianočné sviatky nejednému seniorovi. Dúfame, že s nami tento dobrý skutok vykonáte aj o rok.